connection
Ogrzewanie XXI wieku

Dzień dobry . Dziękuję Ci za to że mnie odnalazłeś/aś , postaram się na tej stronie przybliżyć czym jest ogrzewanie promiennikami podczerwieni . Jaką korzyść , wartość dla Ciebie da Ci wybór tego sposobu ogrzewania . Zapraszam do lektury - i oczywiście życzę Ci dużo CIEPŁA.

więcej »

A A A

PROMIENNIK PODCZERWIENI TERM2000® COLOR

Najnowszy typ promiennika, kolejna innowacja wprowadzona przez naszą firmę. W produkcie TERM2000 COLOR w bardzo małych gabarytach umieszczono moduł sterownia pozwalający na załączanie oraz regulację mocy urządzenia przy użyciu pilota. Wykorzystuje on sprawdzoną i bezpieczną technologię komunikacji pilota z promiennikiem za pośrednictwem portu podczerwieni. Czytelny i łatwy w użyciu pilot obsługuje od 1 do 4 promienników o różnych kodach IR, co pozwala uniknąć błędów w sterowaniu. Wyjątkowa konstrukcja promiennika mimo minimalnych gabarytów pozwala na malowanie obudowy w dowolnym kolorze RAL z zachowaniem pełnej trwałości koloru i przy zachowaniu maksymalnej mocy emitera 2000W. Farby, które stosujemy do malowania obudowy odznaczają się odpornością na czynniki atmosferyczne, UV i korozyjne. Spełniają normy QUALICOAT oraz GSB (Niemcy). Promiennik standardowo wyposażamy w emiter krótkofalowy Dr.Fisher Garneta (low glare).

 

FUNKCJE STEROWNIKA MOCY W PROMIENNIKU TERM2000 COLOR Bezprzewodowe włączanie / wyłączanie promiennika krótkofalowego TERM2000. Bezprzewodowa stopniowa regulacja mocy grzewczej w zakresie 25-50-75-100%. Automatyczne wyłączanie promiennika po 2 godzinach od ostatniej aktywności pilota - dostępne w promiennikach od numerów fabrycznych 138421 (oznaczenie modułu SPP101b) Możliwość podłączenia termostatu zewnętrznego - automatyczne zmniejszenie mocy do 25% po osiągnięciu zadanej temperatury na termostacie (termostat pokojowy nie wchodzi w skład zestawu) - opcja ta oznaczona - T* dostępne jako opcja od numeru fabrycznego 138421 konieczne indywidualne zamawianie. *specjalne wykonanie dodatkowo płatne - konieczność zgłoszenia przy składaniu zamówienia (podłączenie w obiekcie wyłącznie przez uprawnionego eklektyka współpracuje wyłącznie z termostatem 230V). UWAGA standardowe promienniki wyposażone w moduł sterownika mocy nie współpracują z urządzeniami termostatycznymi (konieczność dokupienia opcji T).

 

Promienniki ciepła podstawowe dane:

Moc promienników 2kW (regulowana 25-50-75-100%)

Ogrzewana powierzchnia do 12m2

Zasilanie w zależności od typu 230V, ~50Hz

Klasa ochrony IP65 

 

 

                                                  Film reklamowy - TERM2000 COLOR